SARIYER BAYANLAR PLAJI

Sarıyer Altınkum Bayanlar plajı, İstanbul’un Avrupa yakasında İstanbul boğazının en kuzeyinde yer alan Sarıyer ilçesine bağlı; balığı, midyesi ve inciri ile meşhur bir sahil semti olan Rumeli Kavağın’dadır. Rumeli kavağı güzel plajları ile meşhur olup, üç adet plaj bulunmaktadır. Bu plajlar; Altınkum Kadınlar plajı , Altınkum beach club ve Elmaskum plajıdır . Boğazın incisi Sarıyer Rumeli Kavağın’da bulunan Altınkum kadınlar plajı bayanların gönül rahatlığıyla denize girebileceği yeşillikler içinde temiz havası ve suyuyla siz değerli bayanların bütün stresini atabileceği bir plajdır. Sarıyer Altınkum bayanlar plajı haftanın yedi günü misafirlerine hizmet vermektedir.

Plaj haftanın yedi günü sadece kadınlara hizmet vermektedir.Plajda soyunma kabinleri ve duş bulunmaktadır. Plajda şezlong bulunmaktadır. Plajın bütün personeli bayandır.Plajda sağlık memuru ve cankurtaran bulunmaktadır. Altınkum kadınlar plajı İstanbulun mavi bayraklı plajları içerisinde yer alır. Plaj içerisinde kantin bulunmaktadır.Plajda mangal yapmak yasaktır.

Plaj ücretleri Avrupa yakasından 40TL , Anadolu yakasından 45 TL ‘dir. Gelmeden en geç bir gün öncesinden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Bu tur programı; plaj giriş ücreti, servis(gidiş-dönüş) ve plajda masa-sandalye kullanımını içerir. On(10) yaş ve üzerindeki yolcular tam ücret öderler(10 yaş dahil). Altı ve dokuz yaş (6-9) aralığındaki çocuklar için 10 TL ücret alınmaktadır(Araçta koltuk istenmesi halinde 20 TL). Sıfır ve beş yaş(0-5) aralığındaki çocuklar ücretsizdir. Sekiz yaşından büyük erkek çocuklar plaja alınmaz. On yaş altındaki çocuklarınızın kimliğinin yanınızda olması gerekmektedir. Plajda şezlong ekstra ücretlidir. Şezlong ücreti 15 TL’dir.

Aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli anlar yaşamak için sizleri SARIYER ALTINKUM BAYANLAR PLAJI’NA bekliyoruz.