KADINLAR PLAJI

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı İstanbul’da Her Yaz Bayanların Tek Tercihi…


Altınkum kadınlar plajı

Sariyer Altınkum bayanlar plajı; İstanbul’un Avrupa yakasında İstanbul boğazının en kuzeyinde yer alan Sarıyer ilçesinde balığı, midyesi ve inciri ile meşhur bir sahil semti olan Rumeli Kavağındadır.

Rumeli Kavağı güzel plajları ile meşhur olup, üç adet plaj bulunmaktadır. Bu plajlar; Altınkum Kadınlar Plajı, Elmaskum Plajı (Aile plajı),Altınkum Beach Club. Boğazın incisi Sarıyer Rumeli Kavağında bulunan Altınkum bayanlar plajı bayanların gönül rahatlığıyla denize girebileceği yeşillikler içinde temiz havası ve suyuyla siz değerli bayanların bütün stresini atabileceği bir plajdır. Sarıyer Altınkum bayanlar plajı haftanın yedi günü misafirlerine hizmet vermektedir.

Havalar ısınınca insanların aklına ilk gelenler deniz, güneş ve kum olmakta… Yazın sıcak günlerinde en güzel ve eğlenceli serinleme şekli denize girmektir. Gözlerden uzak, kalabalıkların dışında denize girebilmek özellikle bayanlar için çok büyük bir dert haline gelmiştir. Plajımız, sahil magandalarından bıkmış durumda olan bayanlar için ideal bir yüzme yeridir. Bu nedenle plajımız denizin, güneşin, kumsalın ve piknik alanlarının doyarcasına tadını çıkarabilmeniz için sadece bayanlara hizmet vermektedir. Plajımızda çalışanların tamamı bayandır. Plajımız İstanbul’daki mavi bayraklı plajlardandır(bkz: TC Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu – Yüzme Suyu Takip Sistemi ).Serinlemek için temiz bir plaj arıyorsanız plajımız isteklerinizi karşılayacaktır. Her yönüyle görülmeye değer olan plajımız her yaş grubundan ve her kesimden bayanları ağırlamak için sizleri bekliyor. Çocuklarınız, arkadaşlarınız, akrabalarınızla birlikte rahat bir gün geçirebileceğiniz sahilimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ederseniz size konfor, rahatlık ve güvenlik sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Artık zaman doyarcasına denizin tadını çıkarma zamanıdır. Hanımlar denize girme vakti geldi…